فرآیند خرید از فروشگاه کی گیم

💲 ابتدا شما باید مبلغ بازی مورد نظرتان را از طریق درگاه بانک یا سایت کی گیم یا شماره کارت و کارت به کارت کردن پرداخت کنید

✔️ سپس اگر بازی خریداری شده به صورت استیم گیفت باشد یوزر و پسورد اکانتتان را به ما می دهید و ما بازی را برایتان در اکانتتان فعال می کنیم (❓چرا ما باید فعال کنیم؟ چون مشکلی در فعال سازی بازی به وجود نیاید و ریجن اکانت با ریجن استیم گیفت یکی باشد و اگر مشکلی به وجود بیاید مقصر ما هستیم و می توانیم مشکل را حل کنیم). اما اگر بازی به صورت سی دی کی باشد ما کد را به شما می دهیم و خودتان می توانید آن را فعال سازی کنید یا اگر خواستید ما برایتان فعال می کنیم.

🔴 از لحاظ امنیتی هم یوزر و پسورد شما هیچ جایی ذخیره نمی شود و شما می توانید پسوردتان را بعد از خرید عوض کنید پس دغدغه ای در این مورد نداشته باشید.

✔️ برای اعتماد سازی شما میتوانید به قسمت “نظرات کاربران” سایت کی گیم مراجعه کنید و یا روی همین متن کلیک کنید تا هدایت شوید .

⚠️⚠️ 🔴 توجه مهم 🔴 : لطفا در زمان خرید کردن از طریق درگاه بانک و یا روش های دیگر حتما مشخصات کامل خود را وارد کنید تا اگر اشتباهی به وجود آمد بتوان آن را برطرف کرد.نام و نام خانوادگی کامل و شماره موبایل و عکس از رسید پرداختی به هیچ عنوان فراموش نشود.